Aktuální informace

Ordinační doba v týdnu od 5. srpna 2019 bude jako v průběhu školního roku,

                          
Informace k zavádění náušnic: Vzhledem k naplnění kapacity na květen i červen, budeme přijímat další objednávky až po 5. srpnu 2019. 


Ve složce "O DĚTSKÝCH NEMOCECH" jsou nyní tyto články:


Horečka a její snižování

Očkování v dětském věku

Něco genetického na odlehčení


Ostatní články, které jsme měli ještě do nedávna na našem webu, v současnosti přepracovávám. Budou základem knížky pro rodiče zabývající se klasickou i alternativní léčbou dětských nemocí, kterou mám již připravenou k tisku a která vyjde v nakladatelství Vašut v září 2019. Určitě budu o jejím vydání informovat. Jak články upravím, znovu je umístím na náš web.


Ve složce "KOJENCI" jsou nyní tyto články:

První dny novorozence doma z porodnice

Kojení

Stolice u kojence

Nadýmání u malých dětí

Péče o kojence ve věku od 4 do 8 měsíců

Drobné rady
14. července 2017 jsem přidal do galerie "O dětských nemocech" ještě článek "Něco genetického na odlehčení", který je spíš pro zábavu, než odborným textem. Čtyřicet let sleduji jisté genetické souvislosti, ať již ve vlastnostech dětí a jejich rodičů a prarodičů, tak souvislosti v tom, kdy se rodičům narodí chlapeček či holčička. Berte, prosím, tento text opravdu jako čtení pro chvíle volna, velmi jsem vážil jeho zveřejnění, protože se zcela odlišuje od textů popisujících jinak seriozně a zcela vážně příznaky dětských nemocí a jejich léčbu. Možná budu muset text časem vyřadit, abych nebyl považován za dalšího Ericha von Danikena, ale pokud mi někdo napíše názor a své zkušenosti, budu rád. LH


...