Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Aplikace náušnic s kontrolou ​akupunkturních bodů

Náušnice nastřelujeme s pomocí k tomu určené pistolky. 

Zavádění náušnic běžnou metodou - s užitím silné jehly - je výkon bolestivý, nelze při něm zajistit sterilitu, což vede velmi často ke hnisání. Proto tento výkon neprovádím.

 Přejí-li si rodiče nastřelení náušnic, je to možné u holčiček od  4.- 5. měsíce věku, kdy je již lalůček dostatečně velký, aby ho bylo možno akupunkturně vyšetřit. Nastřelení není výkon bolestivý, holčičky se uklidní zpravidla hned, nebo v rozmezí několika minut. 

Při výkonu používáme originální, velmi kvalitní nastřelovací náušnice pozlacené nebo opatřené vrstvou bílého palladia, a to buď jako malé pecičky, nebo náušnice s kamínkem. Tyto náušnice může dítě libovolně dlouho užívat, anebo je mohou rodiče nahradit po čtyřech týdnech, kdy je již kanálek plně zhojen, náušnicemi vlastními.

Za dvacet let, co náušnice nastřeluji, jsme měli jen zcela ojedinělé případy, že by lalůček tyto speciální náušnice netoleroval. Zlato, kterým jsou pokoveny, neobsahuje nikl, což omezuje alergické reakce na minimum. 


Nastřelení náušnic provádíme vždy po předchozím  akupunkturním vyšetření ušních lalůčků, abychom se vyhnuli poškození některého z biologicky aktivních akupunkturních bodů.

Cena za nastřelení náušnic je  580,- Kč (jde o cenu za náušnice + akupunkturní vyšetření + výkon)....