Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Ordinační doba


Prosíme, s nemocnými dětmi přicházejte, prosíme, výhradně mezi 7.30 a 9.00 (kvůli odvozu biologického materiálu vč. případných výtěrů a nahlašování pacientů k PCR testům). Ordinace po 9. hodině je určena pro kontroly, neinfekční choroby (např. kožní), injekce, očkování a pod.


Pokračovat na Medevio


 Máme nový systém registrující příchod jednotlivých pacientů. Je vhodné nosit s sebou kartičku zdravotní pojišťovny. Ulehčí Vám to zadání dítěte do systému a zkrátí se tím i čekací doba. To je náš základní cíl v době, kdy očekáváme opět vyšší počet pacientů s Covid 19.

Pokud je dítě pozváno na konkrétní čas, dodržujte ho, prosím.  Také to souvisí s koronavirovou infekcí na podzim. Děkuji

Pro kojeneckou poradnu platí i nadále současný způsob objednávání:  Rodiče dostávají termín pro další vyšetření vždy na konci poradny v písemné formě.

Maminky po příchodu z porodnice (sourozenci našich pacientů) se objednávají na telefonu  495 22 07 07  či   774 123 653.

Prosím, sledujte také pokyny k nemoci Covid 19, které dostáváme z MZ ČR v záložce "Aktuální informace" našeho webu. 


POZOR: HYGIENICKÉ OPATŘENÍ od prosince 2022:

Vzhledem k prudkému nárustu počtu akutně nemocných dětí (tzv. chřipek) a tomu odpovídajícímu velkému množství pacientů a rodičů v čekárně nyní v prosinci 2022, je nutné používání respirátorů či roušek. Ne tedy jen kvůli koronaviru, ale kvůli všem ostatním virům.

Prosíme o jejich užívání, budete chránit nejen ostatní, ale i sebe a své děti. Bez této ochrany není možný vstup do čekárny. Děkujeme za pochopení.Ordinační doba:

Pondělí                  7.30 - 11.00                        prevence na objednání       

Úterý                     7.30 - 10.00                        14.30 - 15.30

Středa                    7.30 - 11.00                       klinický den    

Čtvrtek                  7.30 - 10.00                        prevence na objednání           

Pátek                     7.30 - 11.00                      12.00 - 13.30       

Rodiče dětí s infekcemi (teplota, kašel a podobně), prosím, přicházejte hned po 7.30. Je to nutné (hygienicko-epidemická opatření). Děkujeme za pochopení.


Poradna pro kojence:

Úterý                                10.00 – 12.00                                      

Čtvrtek                             10.00 – 11.30        

Termín pro další vyšetření v kojenecké poradně dostávají rodiče vždy od sestřičky po skončení poradny. 

                

Komplexní preventivní prohlídky                  

Sestřička zve na preventivní prohlídky a na očkování SMS zprávou. Prosíme rodiče, aby nám oznamovali případnou změnu kontaktního telefonu.   

 Konzultace, pacienti na objednání    

  Úterý                         15.30 - 18.00    Telefon 774 123 653

Léčba laserem:  Na objednání.  


Očkování dětí od 5-12 let proti Covid 19. vPřípadné zájemce prosím, aby se obraceli na očkovací centrum na dětské klinice FN.

Děkuji.

Lékařské posudky o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci pro děti jsou podle zákona č. 258/2000 Sb., platné dva roky od data vystavení, pokud během této doby nedošlo ke změně zdravotního stavu dítěte. Tato doba není dle stanoviska MZ v současné situaci bezvýhradná, některé organizace mohou vyžadovat potvrzení ne starší jednoho roku. Tiskopis posudku si můžete stáhnout z našeho webu, potvrzujeme ho v ordinaci. K potvrzení posudku se nemusíte telefonicky objednávat, potvrzujeme ho v běžných ordinačních hodinách (Prosím ne v době kojenecké poradny - út 10-12, čt. 10-11.30 hod.). Děkujeme

Lékařská služba první pomoci je v budově dětské kliniky FN, je otevřena od 15.30 do 22.00, o víkendech od 8.00 do 22.00 hodin.   I nadále mě bude v některých dnech zastupovat paní doktorka MUDr. Aneta Černá, Ph.D. Jde o velmi zkušenou lékařku, mám k ní i k jejím léčebným postupům plnou důvěru. Pracovala na dětské klinice FN, kde složila atestaci z pediatrie I. st., později si navíc doplnila atestaci v oboru Praktické dětské lékařství. Vzájemně si v posledních měsících sjednocujeme naše medicínské názory na léčbu i na prevenci. Jsem rád, že posílila naši ordinaci, protože je vzdělaná a vlídná a určitě splňuje mé představy o tom, kdo by mohl jednou v budoucnosti moji ordinaci převzít. 

Ladislav Hanousek                                     


...